Лохвицький район

На сесії прозвітував голова РДА

30 серпня під головуванням Анатолія Храпаля відбулось пленарне засідання восьмої сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Володимир Рязанов, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Папірненко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Єсіков, міські, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники громадськості та ЗМІ.

На початку роботи було внесено зміни до порядку денного сесії. Так, за пропозицією розробника питання «Про районну цільову Програму комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Лохвиччини» на період 2016-2025 років» депутати зняли з розгляду та направили проект рішення на доопрацювання. Разом з тим, районна рада включила до порядку денного сесії додаткові питання.

Депутати погодили внесення змін до Регламенту районної ради сьомого скликання, відповідно до яких результати поіменного голосування, рішення ради будуть оприлюднюватися у визначені законом строки на нещодавно створеному офіційному веб-сайті районної

Детальніше...

Працювали постійні комісії

26 серпня за участі голови Лохвицької районної ради Анатолія Храпаля, першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Папірненко завершився тур спільних засідань постійних комісій районної ради.

Депутати опрацювали питання, внесені до проекту порядку денного восьмої сесії районної ради, а саме щодо: внесення змін до Регламенту районної ради; затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року; внесення змін до нього; звіту голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району, районного бюджету та здійснення делегованих районною радою повноважень; стану законності, заходів з її зміцнення та результатів діяльності місцевої прокуратури; Програми

Детальніше...

До Ювілею держави оновили Дошку Пошани

Лохвицька громада відзначила 25-ту річницю Незалежності України. Святкова колона здійснила урочисту ходу до скверу Героїв України, де і пройшли основні заходи за участю голови районної ради Анатолія Храпаля, першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Папірненко, Лохвицького міського голови Віктора Радька, військового комісара районного військового комісаріату Сергія Ніколаєнка.

З нагоди 25-ї річниці Незалежності відзнаки Президента України з рук очільників району отримали Микола Безпалько, Гирявоісківецький сільський голова та Олександр Болотний, Бодаквянський сільський голова. Голова районної ради Анатолій Храпаль нагородив Почесними грамотами районної ради Токарівського сільського голову Юрія Краснолуцького, депутата районної ради Володимира Дерябіна та матір солдата, учасника АТО Світлану Лесик.

Військовий комісар району Сергій Ніколаєнко вручив землякам, які виконували бойові завдання та проходили військову службу на території

Детальніше...

Заступника голови ради обрати не вдалося

19 травня під головуванням Анатолія Храпаля відбулося пленарне засідання шостої сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Анатолій Власенко, голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Володимир Рязанов, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

На початку засідання депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам’ять земляка Валентина Чурікова, який помер 7 квітня 2016 року після тяжкого поранення під час виконання бойового завдання у зоні антитерористичної операції в м. Новгородське на Донеччині, а також всіх героїв, які віддали найдорожче заради миру на рідній українській землі.

Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2016 рік, а також заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року по доходах у сумі 67 394 ,7 тис. грн. ( з них по загальному фонду – 66 799,1 тис. грн., по спеціальному

Детальніше...

Працювала Координаційна рада

18 травня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Лохвицької районної ради.

У зібранні, яке провів голова районної ради Анатолій Храпаль, взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Рязанов, заступник голови райдержадміністрації Ольга Папірненко, міські та сільські голови, керівники відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Анатолій Храпаль ознайомив присутніх з питаннями про реалізацію Державної програми енергозбереження, стан функціонування мережі поштового зв’язку в районі та забезпечення доступності до послуг поштового зв’язку встановленого рівня якості, про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, про питання порядку денного 6 сесії районної ради 7 скликання.

По першому питанню доповідав в.о. керуючого Лохвицьким відділенням АТ «Державний ощадбанк» Сергій Шпитяк, який інформував присутніх про стан реалізації в районі державної програми енергоефективності для населення за участі АТ «Ощадбанк», що запрацювала у квітні 2015

Детальніше...

Сторінка 1 з 18