Третє пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

12 листопада в Полтаві відбулося третє пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

Головуючий повідомив про складання депутатських повноважень депутатами обласної рад Андрієм Сімоновим – в зв’язку з обранням Пирятинським міським головою, Олександром Гаркавенком, Володимиром Барчуком, Дмитром Півнем Русланом Ляшком – в зв’язку з обранням депутатами місцевих рад.

Обласна рада затвердила порядок денний пленарного засідання, виключивши з розгляду ряд питань першого та другого пленарного засідання, проєкти рішень з яких відкликані головою облдержадміністрації, головою обласної ради, депутатами. Разом з тим, до порядку денного пленарного засідання було внесено низку суспільно значущих питань, які потребували невідкладного розгляду обласною радою.

У контексті питання про приймання-передачу майна в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області депутати прийняли рішення про передачу новозбудованого об’єкту – «Реконструкція Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру по вул. Макаренка 1А, 1Б у м. Полтава корпус інтервенційної кардіології та реабілітації. Коригування» – передано безоплатно (в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області) з балансу Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації на баланс, а також в оперативне управління Комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскуляторний центр Полтавської обласної ради».

Також було затверджено внесення змін і доповнень до ряду обласних програм, розглянуто кадрові та інші питання.

Голосування в сесійній залі відбувалося за допомогою програмного комплексу «Taiden», велася пряма відеотрансляція пленарного засідання в Інтернет-мережі на каналі Youtube (сторінка Полтавської обласної ради) та на офіційному веб-сайті обласної ради.