15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

У ці лютневі дні ми подумки повертаємося в минуле, згадуємо сурові події афганської війни, крізь яку пройшли 160 тисяч українців, 3300 з них не повернулися додому, поливши кров’ю чужу непривітну землю.

Радянська інтервенція в Афганістан – це лише один із злочинів комуністичного режиму, який забрав життя наших земляків за незрозумілі цілі та ідеї тодішнього керівництва. За часів Радянського Союзу виконувати «інтернаціональний» обов’язок військові змушені були також у В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку та в багатьох інших «гарячих» точках.

З початком збройної агресії Російської Федерації проти України чимало учасників бойових дій на території інших держав одразу стали на захист рідної землі, виявили патріотизм і відвагу в боротьбі з російськими окупантами та озброєними терористичними угрупуваннями.

Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Дорогі рідні і близькі загиблих воїнів! Ми пам’ятаємо, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з вас. Ніколи не забудемо імена загиблих! Світла пам’ять воїнам-афганцям, миротворцям, які стали прикладом мужності, звитяги та відданості військовому обов’язку!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький