29 січня – День пам’яті Героїв Крут

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

29 січня ми вшановуємо пам’ять Героїв Крут – у 1918 році їм вдалося на деякий час стримати більшовицький наступ на Київ, проявивши жертовність і звитягу заради незалежності України. Завдяки відвазі добровольців, серед яких були й недосвідчені у військовій справі студенти та гімназисти, уряд Української Народної Республіки уклав Брест-Литовський мирний договір, що означав міжнародне визнання української незалежності.

У далекому 1918 році відстояти державність не вдалося, але бій під Крутами для багатьох українських військових став взірцем героїзму, звитяги та самопожертви молодого покоління за право жити на своїй, вільній землі та вкотре довів, що незалежність без армії неможлива.

Нині бій за майбутнє України триває. Військові на Сході нашої держави продовжують відважний подвиг Героїв Крут – щоденно доводять мужність та патріотизм і створюють підґрунтя для відновлення територіальної цілісності України!

Вшануймо пам’ять наших земляків, які поклали життя за свободу та незалежність! Будьмо гідними їхньої звитяжної боротьби! Зробимо все, щоб отримати остаточну перемогу у боротьбі за відновлення миру в Україні!

Слава Україні! Слава її Героям!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький