Семенівський район

Новини Семенівського району

23 червня голова районної ради Віктор Юрченко провів чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в якому взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

Перед початком роботи Координаційної ради Віктор Юрченко привітав присутніх на засіданні держслужбовців з Днем державної служби та побажав їм успіхів у роботі і оптимізму.

На обговорення Координаційної ради було винесено питання про співфінансування медичних та освітніх закладів району в контексті виконання рішення, прийнятого на сьомій сесії районної ради 31.05.2016 року. Голова районної ради Віктор Юрченко звернувся до сільських голів та голови об’єднаної громади з проханням розглянути питання щодо підтримки медичних та освітніх закладів шляхом виділення субвенції районному бюджету на їх фінансування. При цьому він особливо наголосив на об’єктивності визначення розмірів субвенції для кожної громади.

Детальніше...

Обговорили актуальні питання

15 березня голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко провів чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в роботі якого також взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

На питаннях організації щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та в її рамках дня благоустрою території району, що пройде з 14 березня по 14 травня, наголосив головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Сергій Андраціон. Він означив основні напрями цієї роботи, серед яких облаштування цвинтарів та пам‘ятників, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, висадка дерев і кущів; при цьому має бути чіткий контроль за використанням бюджетних коштів. Селищному та сільським головам рекомендовано терміново розробити та затвердити заходи, де передбачити конкретні обсяги і терміни робіт.

Детальніше...

Ухвалили звіти про виконання та нові програми, зміни до діючих

12 лютого відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Семенівської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Віктор Юрченко. У його роботі взяв участь голова районної державної адміністрації Віктор Федоренко.

Начальник районного фінансового управління Людмила Маркова інформувала про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік та про районний бюджет на 2016 рік. В ході обговорення між депутатами виникли розбіжності в підході до співвідношення фінансування ЦРЛ та Центру ПМСД. Та все ж більшістю голосів було прийнято рішення щодо розподілу коштів, виділених державою для фінансування медичних закладів, у пропорції: 67 відсотків – центральній районній лікарні, 33 відсотки – Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Детальніше...

Від досягнутого позитиву – до вищого рівня співробітництва громад

26 січня з ініціативи голови Семенівської районної ради Віктора Юрченка відбулася робоча зустріч з питань розвитку співробітництва територіальних громад за участі Оболонського, Горошинського, Степанівського, Іванівського, Наріжанського, Криворудського, Погребняківського, Товстівського сільських голів та заступника керівника Проекту Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України» Тараса Журавля, доктора наук з державного управління (Україна), доктора права (Франція), професора, Голови Центру сприяння розвитку співробітництва територіальних громад В’ячеслава Толкованова, міжнародного експерта Проекту Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України» доктора Штефана Дрегера.

Детальніше...

Оновили керівництво районної Асоціації сільських та селищної рад

13 січня голова районної ради Віктор Юрченко провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в якому також взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

Віктор Федоренко зосередив увагу на забезпеченні виконання в районі Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Він наголосив, що це передбачає перейменування топонімічних назв чи демонтаж символів комуністичної епохи. Тож, очільники тих місцевих рад, де ця тема залишається відкритою, до 21 лютого мають вирішити питання відповідно до вимог законодавства.

В контексті практичного роз’яснення основних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання

Детальніше...

Сторінка 1 з 28