Новосанжарський район

Новини Новосанжарського району

В Руденківській загальноосвітній школі проходила благодійна акція «Подаруй дитині радість» по збору коштів для створення на території навчального закладу парку «Країна мрій». В акції взяла участь велика кількість жителів сусідніх сіл, учні, учителі, батьки, бабусі, дідусі та громадськість села.

Відкрили благодійну акцію директор школи Андрій Дігтяр, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Кульчинський та Руденківський сільський голова Сергій Головко.

Серед присутніх гостей голова районної ради Геннадій Супрун, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.

Детальніше...

Говорили про міжнародно-регіональне співробітництво

30 березня Новосанжарський район відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні пан Красімір Мінчев, де у супроводі представників облдержадміністрації, депутата обласної ради шостого скликання Дмитра Хрістова відбулася його зустріч із головою районної ради Геннадієм Супруном, заступником голови райдержадміністрації Ритою Вербою та Малоперещепинським сільським головою Віталієм Мазаном.

Коло обговорюваних питань, зокрема, стосувалось перспектив розвитку міжнародно-регіонального співробітництва та будівництва меморіального

Детальніше...

Новообрану раду очолив голова попередньої

24 листопада відбулася перша сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, сільські та селищний голови, керівники підприємств, установ і організацій району та представники засобів масової інформації. Відкрила засідання сесії голова районної виборчої комісії Тетяна Гусак. Вона проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року та визнання повноважень депутатів. Також голова районної виборчої комісії повідомила, що відповідно до норм чинного законодавства норма представництва в районній раді – 34 депутатських мандатів, які є представниками 4 політичних сил, а саме: ВО «Батьківщина» - 20, Аграрна партія України – 7, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 4, «Партія простих людей Сергія Капліна» - 3. Отже депутати новообраної ради сьомого скликання набули повноважень та розпочали свою роботу.

Відповідно до законодавства, депутати обрали тимчасову Президію із числа депутатів ради – представників партій, які набрали найбільшу кількість голосів та доручили вести пленарне засідання депутату районної ради Наталії Деменко.

Далі для забезпечення проведення виборів голови районної ради шляхом таємного голосування депутати обрали лічильну комісію в кількості 7 чоловік.

На посаду голови районної ради висунули одного кандидата – Геннадія Супруна (депутат від Новосанжарської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»).

Детальніше...

Активно дебатували навколо адміністративно-територіальної реформи

11 червня відбулося спільне засідання президії Новосанжарської районної ради та постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності і правопорядку та інформаційної сфери. Вів засідання голова районної ради Геннадій Супрун. У роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Бодак, заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник селищного голови, сільські голови. На розгляд засідання винесено питання про прийняття Звернення депутатів Новосанжарської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради щодо недопущення проведення в Україні широкомасштабної адміністративно-територіальної реформи, і зокрема у Новосанжарському районі та реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Обговорення питання проходило досить жваво, оскільки сільські голови та депутати як виразники інтересів простих сільських жителів, яких безпосередньо торкнеться ця реформа, небайдужі до ходу реформи, методів її проведення.

Детальніше...

Актуальні теми у полі зору депутатів районної ради

10 грудня у малому залі адміністративного будинку відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва і управління майном, а також з питань регламенту, депутатської діяльності, законності і правопорядку та інформаційної сфери. В його роботі, зокрема, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, його заступник Сергій Бодак, в.о. голови райдержадміністрації Роман Павліченко, а ще представники громадськості Новосанжарщини.

Спочатку присутні обговорили затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік. Участь в обговоренні цієї важливої теми взяли депутати Віктор Сидоренко, Борис Федоренко і Володимир Левицький. Друге питання порядку денного «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік» було вирішено доопрацювати і винести на розгляд президії районної ради.

Заступник голови районної ради Сергій Бодак розповів про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району, а також про внесення змін у рішення районної ради.

Детальніше...

Сторінка 1 з 34