Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022

Звернення депутатів Полтавської обласної ради

Опубліковано 29 Червня 2022 року, о 13:25

Шановні жителі Полтавщини!

27 червня був найтрагічніший день для області за всі понад чотири місяці повномасштабної війни з боку рф. Російський агресор перетворив на руїни найбільший ТРЦ «Амстор» у Кременчуці. Близько тисячі людей знаходилося всередині приміщення на момент потрапляння російських ракет в інфраструктурний об’єкт.

Станом на 29 червня вже 18 загиблих внаслідок російського удару. Ще 21 людина вважається зниклою безвісти. Продовжуються пошуки. На руїнах місця вибуху працювали понад тисячу людей – рятувальників, поліцейських, медиків та волонтерів. Робота продовжується й надалі.

Ми ніколи не забудемо цієї трагедії. І не пробачимо нашим ворогам їхніх дій. Ця кривава атака на мирне населення, має зміцнити та згуртувати нас навколо одної мети – Перемоги.

Воєнні злочини рашистів штовхають провідні країни світу до посилення тиску на росію і збільшення допомоги Україні. Атаками на цивільні об’єкти в містах України путінці доводять свою неадекватність і недоговороздатність. У них лише один шлях – на дно. Це російський фашизм, тероризм, за який всі винні мають заплатити трибуналом.

Ми, як депутати Полтавської обласної ради закликаємо жителів Полтавщини бути, обережними, уважними, не ігнорувати  сигнали оповіщення «Увага! Повітряна тривога!», які все частіше лунають в Полтавській області.  Адже, як показала ситуація у Кременчуці, прилетіти ракети можуть будь-куди. Збережіть своє життя і життя своїх рідних!

Водночас, головне наше озброєння – це спокій, виваженість та твердість у прийнятті рішень!» Ми всі маємо своїми діями забезпечити такі умови, щоб у Росії не було жодного успіху щодо прояву  агресії проти нашої держави та регіону. Ані воєнного, ані економічного, ані будь-якого іншого.

Тому ми всі повинні структурувати життя, привести його до певного розпорядку, розробити послідовність дій. А саме, забезпечити  наявність їжі, води, базових зручностей. Мати  доступ до достовірної інформації, зв’язок із зовнішнім світом.

Як представники обласної влади ми робимо й будемо робити  все можливе для  області, щоб жителі почували себе у безпеці.  На сьогодні злагоджено працюють усі служби та відомства, що відповідають за життєдіяльність усіх сфер міста й області. Крім цього на державних об’єктах критичної інфраструктури, спецобєктах та в органах влади ведеться посилена  спецохорона. Транспорт, водозабезпечення, електроживлення працюють безперебійно. Ми стежимо за розвитком ситуації і вживаємо усіх заходів, щоб попередити можливі атаки з боку ворога. Бережіть себе та своїх рідних! Перемога буде за нами. А ворог відповість за всі скоєні злочини.

З повагою – депутати Полтавської обласної ради.

Звернення погодили депутатські фракції «Слуга Народу», «Довіра», ВО «Батьківщина», «Європейська Солідарність», «Рідне Місто», «За Майбутнє»  та депутатська група «За Полтавщину» Полтавської обласної ради.