Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022

Відбулися загальні збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування

Опубліковано 09 Серпня 2022 року, о 16:29

9 серпня у Решетилівці відбулися загальні збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Вів збори голова Полтавської обласної ради, голова Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький.

У засіданні взяли участь начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Лариса Босенко, виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук, керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів обласної військової адміністрації.

Відкриваючи збори, Олександр Біленький розповів про роботу обласної ради у напрямку співпраці з міжнародними організаціями.

«Наше завдання як обласної ради скерувати всі ресурси, які заходять від міжнародних інституцій, на громади. Ми в себе нічого не акумулюємо, нічого не ставимо на баланс. Тобто, обласна рада виконує роль комунікатора. Зустрічей дуже багато, представники міжнародних інституцій вивчають інформацію, аби надавати максимально цільову допомогу», – повідомив голова обласної ради.

Також Олександр Біленький наголосив, що усі органи місцевого самоврядування повинні адаптуватися до умов сьогодення і працювати злагоджено для перемоги.

«За 2 дні до 24 лютого у нас були попередні збори, а потім розпочалася війна і все змінилося. Для того, щоб звикати до нових реалій, фінансової дисципліни, організації роботи в умовах війни ми й проводимо збори. Разом шукатимемо рішення у важливих питаннях життєдіяльності області», – зазначив голова обласної ради.

Учасники зібрання обговорили питання роботи територіальних громад області по наданню гуманітарної допомоги, підготовки закладів освіти до початку навчального року, формування продовольчого резерву, виконання місцевих бюджетів та забезпечення теплопостачання.

Насамкінець на загальних зборах було затверджено статут Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» у новій редакції.