Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022
Наприклад, 24.09.2022

Профільна комісія розглянула питання тарифоутворення обласних комунальних підприємств теплового господарства

Опубліковано 20 Вересня 2022 року, о 14:44

20 вересня під головуванням Сергія Бєлашова відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Лілія Руроєва, Олег Бєлоножко, депутати обласної ради: Олексій Матюшенко, Костянтин Копотун, Юлія Устименко, Лариса Босенко, Ігор Процай, Людмила Мірошніченко (працювала онлайн), заступник керівника апарату ‒ керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, обласних комунальних підприємств.

Комісія розглянула питання щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго». Згідно з Законом України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», яким встановлено Мораторій на підвищення цін (тарифів) на ринку природного газу та у сфері теплопостачання, тарифи обласних комунальних підприємств теплового господарства не зростатимуть. За результатами обговорення депутати рекомендували Управлінню майном обласної ради підготувати відповідні проєкти рішень обласної ради.

Також під час засідання було розглянуто питання щодо надання згоди на безоплатне прийняття з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області цілісного майнового комплексу відокремленого підрозділу «Кременчуцька ТЕЦ».

За словами голови обласної ради Олександра Біленького, комісія підтримала низку критично важливих питань.

«Опалювальний сезон 2022– 2023 років буде складним з об'єктивних причин. Ворог цілеспрямовано атакує комунальну інфраструктуру. Але ми працюємо наперед. Реалізація комплексних завдань потребує проведення позачергової сесії обласної ради в стислі терміни. Дякую колегам за підтримку питань порядку денного!» – підсумував голова обласної ради.