Полтавщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук

e-mail Друк PDF

13 лютого в Полтавській області з робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Главу Уряду супроводжували голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, інші офіційні особи.

Знайомство з областю Олексій Гончарук розпочав із відвідування пошукової свердловини № 217 Опішнянського родовища ГПУ «Полтавагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування». Прем’єр-міністр ознайомився з технологічним процесом дорозвідки покладів вуглеводнів, які здійснюються новим верстатом німецького виробництва «Bentec», оглянув обладнання та устаткування, поспілкувався з працівниками компанії.

В облдержадміністрації Олексій Гончарук провів нараду з питань надрокористування та залучення інвестицій.

Глава Уряду зазначив необхідність створення сприятливих умов для роботи видобувних компаній, що забезпечить збільшення обсягів видобутку вуглеводнів.

Ми хочемо, що видобувним компаніям було максимально комфортно працювати в Україні. Просимо організувати роботу з інвесторами, бізнесом тут, на місцях для швидкого збільшення видобутку корисних копалин. Це залежить від органів самоврядування, обласних рад, громад, – сказав Олексій Гончарук.

У ході наради йшлося й про необхідність боротьби з проявами корупції, зокрема у надрокористуванні. Одним із дієвих засобів боротьби з нею є забезпечення рівного доступу надрокористувачів до ділянок. Наразі головою Державної служби геології і надр України Романом Опімахом було презентовано Інвестиційний атлас надрокористувача України – сервіс із переліком ділянок надр, які інвестори зможуть купити та розробляти. Так, інвесторам запропоновано дві ділянки для видобутку нафти й газу на Полтавщині: Оболонська площа в Семенівському районі й площа Писарівська-2 у Великобагачанському та Решитилівському районах. Площа першої – 496 кв. км, другої – 221 кв. км.

Оскільки в минулому року Полтавщина стала пілотним регіоном у фінансуванні сфери медицини, Олексій Гончарук відвідав ряд обласних закладів охорони здоров’я.

Так, на Комунальному підприємстві «Полтавський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради Прем’єр-міністр України ознайомився з роботою Центральної диспетчерської служби та консультативного телеметричного відділу.

Олексій Гончарук побував на будівництві нового корпусу обласного кардіологічного диспансеру.

У Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради Глава Уряду оглянув роботи з реконструкції приймального відділення під відділення невідкладних станів, ознайомився зі станом готовності системи охорони здоров’я регіону до роботи з Національною службою здоров’я України на прикладі нейрохірургічного відділення.