Олександр Біленький відвідав Шишацький район

e-mail Друк PDF

12 лютого голова обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку в Шишацький район.

В рамках робочої поїздки Олександр Біленький оглянув капітально відремонтовані приміщення рентгенологічної служби та клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства «Шишацька центральна районна лікарня».

Гордістю медиків та представників районної влади є нещодавно встановлений у лікарні сучасний рентген-діагностичний комплекс із пристроєм для оцифрування рентгенівських знімків та принтером сухого друку. За словами головного лікаря Шишацької ЦРЛ Маргарити Хорольської, комплекс забезпечує ефективність діагностики захворювань, у тому числі онкологічних, а також травм. Відтепер за зміну пройти якісне обстеження можуть понад 25 пацієнтів.

Як поінформував голова районної ради Владислав Сафонов, дороговартісне рентгенобладнання було придбане за консолідовані кошти: державного бюджету – 2 200 000 грн, обласного бюджету – 1 000 000 грн, районного бюджету – 3 994 000 грн. Сприяли у виділенні коштів на закупівлю обладнання народний депутат України Олег Кулініч та депутат обласної ради Валерій Капленко. Це перший рентгенапарат такого класу, встановлений у сільській місцевості нашої області.

«Придбання та встановлення одного з найкращих рентгенапаратів у Шишацькій центральній районній лікарні, проведений капітальний ремонт її приміщень демонструє, що керівництво району та депутати приділяють велику увагу оновленню медичної техніки, покращенню медичного обслуговування населення, – сказав Олександр Біленький. – Розроблено план розвитку лікарні, який з часом буде реалізовано. Звичайно, проблеми існують, але спільними зусиллями, я в цьому впевнений, ми зможемо їх вирішити».

Іншим об’єктом, на якому побував голова обласної ради, стало фермерське господарство «Ромашка» у селі Сагайдак. За ініціативи його голови Олексія Кругляка було збудовано молокопереробний міні-завод. Підприємство розпочало випуск твердих сирів з виключно натуральних компонентів, без добавок рослинних жирів. І хоча продукт недешевий, виробник гарантує його високу якість і безпечність для здоров’я споживачів.

Олександр Біленький, ознайомившись із технологічним процесом на виробництві, зазначив важливість розвитку та підтримки фермерських господарств, які, на його думку, сприятимуть виробництву конкурентоспроможної продукції, створенню нових робочих місць, розбудові соціальної інфраструктури сільських територій.

У ході робочої поїздки Олександр Біленький обговорив із головою районної ради Владиславом Сафоновим та головою райдержадміністрації Сергієм Скороходом питання соціально-економічного розвитку району.