Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном підтримала низку проєктів рішень чергової сесії

Опубліковано 12 Жовтня 2021 року, о 16:59

12 жовтня під головуванням Лариси Босенко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступники голови облдержадміністрації Євген Греков, Катерина Рижеченко, Ігор Панченко, депутати обласної ради: Ігор Процай, Оксана Винниченко, Володимир Куцовол, Фахраддін Мухтаров, Вячеслав Стеценко, Андрій Удовиченко, Людмила Корнієнко, Олег Дядик, Олексій Матюшенко, Марина Грекова, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, обласних комунальних підприємств, журналісти.

Комісія підтримала внесення змін до низки обласних програм, зокрема: Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки, Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2021 – 2027 роки, Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2021 – 2023 роки, Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 – 2023 роки, обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки».

Також було підтримано проєкти рішень, які стосувалися: укладення контракту з директором Полтавського обласного соціального центру матері та дитини Наталією Лимаренко; внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році; затвердження розпоряджень голови обласної ради.

Обговорили та схвалили депутати і проєкти рішень «Про здійснення місцевого запозичення у 2021 році» та «Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік щодо забезпечення здійснення місцевих запозичень 16100000000 (код бюджету)». Останнім, за словами директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, загальний обсяг обласного бюджету за рахунок місцевого внутрішнього запозичення буде збільшено на 100 млн грн. Кошти спрямують для реалізації проєктів капітальних ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення Білопілля–Терни–Липова Долина–Гадяч та Мала Рублівка–Рунівщина.

Окрім цього, комісія розглянула і підтримала низку проєктів рішень з майнових питань: «Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»; «Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області», «Про надання згоди на безоплатне прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області друкованої продукції», «Про приймання цілісного майнового комплексу Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П. Літвішка Зіньківської міської ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області» та ін.

Насамкінець було розглянуто інформацію Департаменту освіти і науки облдержадміністрації про стан закупівель шкільних автобусів у Полтавській області на 2021 рік, а також звернення до комісії.