Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021

Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського

Опубліковано 13 Жовтня 2021 року, о 15:18

13 жовтня, у межах обласних заходів із відзначення Дня захисників і захисниць України, у 18-й бригаді армійської авіації, яка дислокується в м. Полтава, відбулося урочисте  нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського, заснованій з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

Лауреатів Премії привітали та вручили нагороди перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступниця голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко, начальник Полтавського військового гарнізону, полковник Дмитро Губський.

У номінації «Національно-патріотичне виховання» диплом лауреата Премії було вручено Олегу Баришу, керівнику Полтавської обласної дитячої громадської організації «Військово-спортивний центр ”Воїн”», майстру спорту, заслуженому тренеру України – за вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді.

У номінації «Захисник України» відзнаку лауреата Премії отримав Ярослав Радченко, старший лейтенант, учасник бойових дій, начальник зв’язку першої батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади – за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку.

У номінації «Урок мужності» нагороджено Дмитра Юденка, старшого солдата, учасника бойових дій, керівника військово-патріотичної громадської організації «Вороскол» – за активну військово-патріотичну роботу з молоддю, підготовку молоді до захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

У номінації «Волонтерська діяльність» відзначено Євгена Страшка, доцента кафедри фізичного виховання та здоров’я, ерготерапії з спортивною медициною та фізичною реабілітацією Полтавського державного медичного університету, кандидата медичних наук, волонтера – за розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам України, надання допомоги учасникам бойових дій.