Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021
Наприклад, 16.10.2021

Депутати та працівники виконавчого апарату обласної ради навчалися територіальній обороні

Опубліковано 09 Жовтня 2021 року, о 15:21

9 жовтня на військовому полігоні біля с. Вакуленці Полтавського району відбувся Єдиний стрілецький день, в якому взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, депутати та працівники виконавчого апарату обласної ради.

Метою заходу, організованого Полтавським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України, визначено підготовку до виконання завдань територіальної оборони області.

Під керівництвом бойових офіцерів та інструкторів учасники навчань здобули  теоретичні знання та практичні навички з тактичної, інженерної, вогневої підготовки та надання першої медичної допомоги пораненим.

Олександр Біленький в інтерв’ю журналістам регіональних ЗМІ зазначив важливість проведення навчань із територіальної оборони.

«У нас триває війна, і ми повинні бути готовими дати відсіч ворогу на своїй території, – наголосив Олександр Біленький. – Захід традиційний проводиться втретє, депутати і працівники апарату обласної ради охоче беруть у ньому участь. Хтось згадує свої армійські навички, а хтось відкриває для себе нову історію, в тому числі поводження зі зброєю. Дякую учасникам навчання за розуміння того, що їх військовий вишкіл забезпечує обороноздатність нашої країни».