Чутівський район

Відбулася сесія районної ради

29 вересня під головуванням заступника голови Чутівської районної ради Віктора Калаура відбулося пленарне засідання 38 сесії районної ради шостого скликання.

У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Апряткін, його заступники, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, прокурор Чутівського району, керівники підприємств, установ і організацій району та представники громадськості.

В порядку денному засідання 25 питань, які попередньо розглядалися і обговорювалися на засіданнях постійних комісій та Президії районної ради 24 та 25 вересня.

Депутати затвердили зміни та доповнення до чотирьох районних програм: Програми соціального захисту населення «Турбота», Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік, районної Програми

Детальніше...

Віддав життя за Україну

26 липня відбулися похорони Григорія Терехова, який загинув при виконанні військового обов’язку під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Народився Григорій Анатолійович у с.Чапаєво 17 червня 1960 року. Закінчив Новокочубеївську школу. Здобув професію зварювальника. У 1979 призваний до лав Радянської Армії. У 80-их роках працював в артілі на річці Лєна Магаданської області. Одружений, має доньку та сина.

Пішов до Збройних сил України добровольцем. Служив у «гарячих точках». Зарекомендував себе добросовісним, відповідальним, надійним воїном, який не ховався за спинами товаришів. Загинув Григорій Анатолійович вночі 21 липня під час виявлення та обстрілу бойовиків на блокпосту поблизу Костянтинівки Донецької області.

Провести героя в останню путь прибули радник голови обласної ради Олександр Колесников, заступник обласного воєнкома Андрій Ткаченко, командир загиблого, капітан Микола Вовканич, керуюча справами районної ради Віта Гайдук, перший заступник голови РДА Сергій Апряткін, районний військовий комісар Віталій Свічкар та інші.

Світлий спомин про Григорія Анатолійовича, справжнього патріота, відважного воїна, чесну і порядну людину, назавжди збережеться у пам'яті земляків.

Внесли зміні до низки програм, ухвалили бюджетні рішення

29 квітня під головуванням заступника голови Чутівської районної ради Віктора Калаура відбулася 29 сесія районної ради. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Леся Володькіна, її заступник, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, сільські, селищні голови, керівники районних осередків політичних партій, представники правоохоронних органів, органів правосуддя, засобів масової інформації та громадських організацій.

На початку засідання Віктор Калаур ознайомив присутніх з кадровими змінами у Чутівському районі. Також перед присутніми виступив кандидат на посаду начальника районного відділу УМВС України в Полтавській області Антон Тонконог.

Депутати,зокрема, ухвалили зміни до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2014 рік, в частині спрямування залучених до районного бюджету субвенцій, коштів із загальних фондів селищних, сільських

Детальніше...

Проаналізували стан здійснення делегованих районною радою повноважень

27 вересня відбулася двадцять четверта сесія Чутівської районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Віталій Бистрай. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Третяк, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Олександр Білан, заступник голови районної ради Віктор Калаур, заступник голови райдержадміністрації Юрій Томін, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій району, запрошені, представники засобів масової інформації.

На пленарному засіданні виступив зі звітом про виконання Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району, а також про здійснення делегованих районною радою повноважень голова Чутівської районної державної адміністрації Юрій Третяк.

Детальніше...

Опрацювали проект порядку денного сесії

25 вересня за участю голови Чутівської районної ради Віталія Бистрая, заступника голови Чутівської районної ради Віктора Калаура відбулися два спільних засідання постійних комісій районної ради: з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку та з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації.

Також проведено спільне засідання Президії районної ради і постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності та з питань агропромислового розвитку, землекористування, водних ресурсів та екології.

Вів зібрання перший заступник голови Чутівської райдержадміністрації, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, економіки та управління майном комунальної власності Олександр Білан.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3