Чорнухинський район

Вшанували 75-ті роковини трагедії у Шумейковому

19 вересня у селі Городище Чорнухинського району відбувся мітинг-реквієм з нагоди 75-ї річниці боїв в урочищі Шумейкове та останнього трагічного засідання штабу Південно-Західного фронту. На жалобній церемонії зі вшанування полеглих тоді воїнів були присутні і виступили депутат обласної ради Василь Стасовський, голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, депутат районної ради, директор Мелехівського НВК Олександр Тютюнник, представник Генерального штабу Збройних Сил України, підполковник Юрій Іващенко, Мелехівський сільський голова Олексій Солодкий. Квіти пам’яті до місця поховання поклали ветерани, представники

Детальніше...

Приділили увагу оздоровленню дітей

20 травня за головування Надії Кривчун відбулася 7 сесія Чорнухинської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь депутат обласної ради Василь Стасовський, голова райдержадміністрації Олег Ковган.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були обговорені на засіданнях постійних комісій районної ради.

Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко, яка зауважила що, насамперед, зміни стосуються міжбюджетних трансфертів, які передають сільські, селищна ради до районного бюджету.

Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей поінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Семегал, яка повідомила, що з обласного бюджету на здешевлення путівок для відпочинку в оздоровчому таборі на

Детальніше...

Сесія районної ради

21 квітня у Чорнухинській районній раді відбулося пленарне засідання 6 сесії 7 скликання. На засіданні були присутні голова райдержадміністрації Олег Ковган,перший заступник голови райдержадміністрації Микола Граменко, начальники відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району. Вела пленарне засідання голова районної ради Надія Кривчун.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради.

Із звітом про виконання делегованих районною радою повноважень за період роботи із квітня 2015 року по квітень 2016 року перед депутатами виступив голова райдержадміністрації Олег Ковган, який повідомив, що для підвищення обізнаності ділових кіл щодо інвестиційних можливостей Чорнухинського району оприлюднено на веб-сайті райдержадміністрації паспорт Чорнухинського району, презентацію інвестиційно-привабливих сторін Чорнухинщини, підготовлено реєстр земельних ділянок в районі, що пропонуються для продажу чи передачі в оренду на конкурсних умовах під реалізацію інвестиційних проектів, інформацію про соціально-економічний розвиток району.

Детальніше...

Депутати розглянули питання проекту порядку денного сесії районної ради

19 квітня у Чорнухинській районній раді за головування голови постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, малого та середнього бізнесу Володимира Бухала відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, у якому взяли участь голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови районної ради Микола Турчин, голова райдержадміністрації Олег Ковган, керівники установ, організацій району.

Головуючий на спільному засіданні запропонував питання про щорічний звіт голови райдержадміністрації розглянути на пленарному засіданні шостої сесії районної ради сьомого скликання, яке відбудеться 21 квітня.

Детальніше...

Проаналізували й реалізацію проектів - переможців обласного конкурсу територіальних громад

7 квітня у Чорнухинській районній раді під головуванням Надії Кривчун відбувся семінар із сільськими, селищним головами, секретарями сільських, селищної рад. У роботі семінару взяли участь голова райдержадміністрації Олег Ковган, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Граменко, керівники установ, організацій району.

Із показниками виконання районного бюджету за І квартал 2016 року присутніх ознайомила Валентина Лукашенко. В обговоренні цього питання виступили Гільцівський сільський голова Юрій Козленко, Білоусівський сільський голова Анатолій Швець, Кізлівський сільський голова Анатолій Колот.

Про проведення двомісячника благоустрою, озеленення та впорядкування територій населених пунктів району виступив заступник голови районної ради Микола Турчин, який окреслив основні напрямки впорядкування територій, звернув увагу на залучення безробітних до

Детальніше...

Сторінка 1 з 28