Решетилівський район

Сесія Решетилівської районної ради

17 серпня під головуванням Івана Писаренка відбулось пленарне засідання восьмої сесії районної ради 7 скликання. У роботі сесії взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники громадськості та ЗМІ.

Депутати взяли до відома звіт голови райдержадміністрації Романа Перепелиці щодо виконання делегованих повноважень, який не було підтримано на квітневій сесії, та погодили внесення змін до рішення районної ради п’ятого скликання від 03.08.2006 року „Про встановлення структури, чисельності виконавчого апарату ради та витрат на утримання ради і її виконавчого апарату”, затвердивши додатково дві штатних одиниці апарату районної ради.

Детальніше...

Попередньо опрацювали проекти сесійних рішень

10 та 11 серпня у Решетилівській районній раді під головуванням Олени Кацітадзе та Лариси Ковальчук відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання. Участь у їх роботі взяли голова районної ради Іван Писаренко, заступник голови районної ради Віктор Бережний, заступники голови райдержадміністрації Іван Черкун та Людмила Ярмола, керівники структурних підрозділів, представники громадськості та ЗМІ. У перший день комісії зібралися практично у повному складі, проте другого дня повноважною була лише комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, засобів масової інформації та зв'язків з об'єднаннями громадян.

На пленарне засідання 8 сесії районної ради вносяться проекти рішень з питань, що не набрали необхідної кількості голосів на попередніх сесіях. А саме, щодо звіту голови районної державної адміністрації стосовно виконання делегованих повноважень, внесення змін до рішення районної ради п’ятого скликання від 03.08.2006 року „Про встановлення структури, чисельності виконавчого апарату ради та витрат на

Детальніше...

Новини Решетилівського району

6 липня під головуванням Івана Писаренка відбулося пленарне засідання шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Крім депутатів районної ради на сесію запрошувалися селищний і сільські головам, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники засобів масової інформації, громадськість району. На початку засідання голова районної ради привітав з Днем народження депутата районної ради, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Черкуна та нагородив учасника АТО Віталія Пробийголову нагрудним знаком Полтавської обласної ради "За вірність народу України". Депутати обрали секретаріат у складі Петра Кошового, Анатолія Курінного, Віталія Мищенка. Також було внесено ряд додаткових питань та змінено черговість їх розгляду.

Детальніше...

Працюють депутатські комісії

20 - 21 квітня відбулись спільні засідання постійних комісій Решетилівської районної ради, на яких узгоджувались проекти рішень порядку денного пленарного засідання 5 сесії районної ради.

Голова районної державної адміністрації Роман Перепелиця звітував стосовно виконання делегованих повноважень, загостривши увагу на найбільш проблемних питаннях.

Крім розгляду питань виконання районних програм та внесення змін до деяких з них депутати підтримали проекти рішень „Придбання флюорографа з цифровою обробкою зображення та принтера для отримання цифрового зображення на плівку для Решетилівської центральної районної лікарні Полтавської області“ та „Придбання шкільних автобусів для загальноосвітніх навчальних закладів Решетилівського району“, передбачивши у районному бюджеті відповідно 140000 грн. та 390000 грн. (що становить 10% співфінансування від загальної вартості кожного проекту, запропонованого на конкурсний відбір Державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік).

Детальніше...

Дебатували проблематику міжбюджетних відносин

25 грудня голова Решетилівської районної ради Іван Писаренко провів пленарне засідання другої позачергової сесії. Зокрема, повторно розглянуто питання про надання попередньої роботи директору ЦКД «Оберіг» Дмитрію Малишу у зв’язку із закінченням повноважень за виборною посадою, але більшість не підтримала цього рішення. Питання про передачу сільським радам закладів культури та дошкільної освіти для управління та фінансування викликало дебати. Іван Писаренко та голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району Олена Кацітадзе звернулися до присутніх сільських голів із словами застереження у зв’язку з відмовою останніх прийняти для управління та фінансування дошкільні навчальні заклади. Іван Писаренко наголосив, що харчування дітей могло б бути набагато якіснішим, якби не необхідність придбавати продукти відповідно до тендерної процедури, яку проводить відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Малобакайський сільський голова Станіслав Срібний зауважив, що вирішення цього питання не було схвалене депутатами сільських рад, які побоюються, що передача дитячих навчальних закладів для управління і фінансування сільським радам може негативно позначитись на їх фінансовій спроможності. Запевнив, що сільські

Детальніше...

Сторінка 1 з 14