Полтавський район

Обрали заступника голови районної ради

2 вересня відбулася дев’ята позачергова сесія Полтавської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Михайло Кононенко. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Тетяна Микуця, голова районної державної адміністрації Ігор Карімов, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, промислових, сільськогосподарських та комунальних підприємств, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії Михайло Кононенко та Ігор Карімов привітали Олексія Ландаря з присвоєнням звання Почесний громадянин Полтавського району, вручили йому посвідчення та стрічку Почесного громадянина.

Першим розглянули питання про вибори заступника голови районної ради. На цю посаду Михайло Кононенко запропонував кандидатуру Олексія Івженка, якого і було обрано. За його кандидатуру проголосували

Детальніше...

День Незалежності відзначило 300-річне село

23 серпня у селі Супрунівка Полтавського району відбулося свято з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України та 300-річчя від дня заснування цього села.

Учасників урочистостей привітали голова обласної ради Олександр Біленький, народні депутати України Руслан Богдан та Юрій Бублик, голова районної ради Михайло Кононенко, голова районної державної адміністрації Ігор Карімов, Супрунівський сільський голова Володимир Богатир, вручивши кращім з кращих грамоти і подяки.

Присутні на святі мали змогу переглянути виїзні експозиції кожної із сільських рад Полтавського району, різнопланові виставки, взяти участь у конкурсах, флеш-мобі, розіграші лотереї, ярмарку сільгосппродукції, повболівати під час змагань з міні-футболу ветеранів ФК «Ворскла» та

Детальніше...

Обрали голову Полтавської районної ради

4 серпня відбулася восьма сесія Полтавської районної ради сьомого скликання. Із 36 депутатів районної ради на сесії були присутні 34 депутата. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Юрій Бублик, депутати обласної ради Ірина Степаненко та Тетяна Микуця, голова районної державної адміністрації Ігор Карімов, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, керівники промислових, сільськогосподарських та комунальних підприємств, представники громадськості, засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії виконуючий обов’язки голови районної ради Михайло Кононенко та голова районної державної адміністрації Ігор Карімов вручили відзнаки районної ради та районної державної адміністрації, а також привітали депутатів, які відзначили свої дні народження у

Детальніше...

Для розвитку підприємництва та залучення інвестицій

19 липня виконуючий обов’язки голови Полтавської районної ради Михайло Кононенко провів засідання «круглого столу», у ході якого розглядалася можливість впровадження на теренах району пілотної програми партнерства в інвестиційно-інноваційній та науково-технічній сферах. Йшлося, передусім, про перспективу тісної співпраці районної ради з Регіональним фондом підтримки підприємництва, університетом економіки і торгівлі Укоопспілки й Міжнародним центром дослідження соціально- економічних проблем модернізації та розвитку кооперації задля реалізації різноманітних суспільно значущих проектів у різних галузях господарювання та, відповідно, підвищення стандартів життя населення у сільській місцевості.

У своєму виступі Михайло Кононенко наголосив, що депутатський корпус районної ради нинішнього скликання приділяє залученню інвестицій у Полтавський район особливу увагу, адже за останні роки розвиток цієї галузі значно загальмувався. Хоча, на його думку, ця територія є інвестиційно привабливою і може стати відмінним майданчиком для втілення спільних напрацювань активу району, фонду підтримки

Детальніше...

Новини Полтавського району

На запрошення виконувача обов’язків голови районної ради Михайла Кононенка вперше в Полтавський район прибули поважні гості - заступник виконавчого директора ПАТ «Укргазвидобування» Юрій Нагорняк та директор ГПУ “Полтавагазвидобування» Олександр Кобеза. Учасники робочої зустрічі обговорили напрями співпраці потужного підприємства з органами місцевого самоврядування.

Діяльність ГПУ «Полтавагазвидобування» поширюється на 12 районів області, забезпечуючи робочими місцями тисячі людей. Значна частина видобутку газу зосереджена в Полтавському районі. Тому керівництво районної ради спільно з депутатським корпусом, сільські голови звернулися з проханням до керівництва підприємства долучитися до участі в соціальному розвитку територіальної громади. Представники ПАТ «Укргазвидобування», в свою чергу, пообіцяли віднайти шляхи щодо розв’язання проблем, які турбують громаду Полтавського району та запевнили, що відкриті й завжди готові до співпраці.

 

Сторінка 1 з 6