Оржицький район

У селі Лазірки відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям

4 листопада в селі Лазірки Оржицького району відбулося відкриття нещодавно побудованого спортивного майданчика зі штучним покриттям. Цієї події лазірківчани чекали з нетерпінням. У досить стислі терміни, завдяки спільним зусиллям області, району та громади вдалося провести великий обсяг робіт та завершити будівництво цього спортивного об’єкта.

Близько десятої години ранку подвір’я Лазірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів заповнилось школярами, жителями села, гостями. Всі гуртувалися поблизу новозбудованого майданчика в очікуванні його урочистого відкриття. Особливо значущою ця подія стала для любителів міні-футболу та прихильників здорового способу життя.

У церемонії відкриття взяли участь голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

Олександр Алексюк та його заступник Іван Близнюк, голова районної ради Володимир Козина, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іванов, Лазірківський сілький голова Олександр Ковальов.

У своїх виступах вони говорили, що фізкультура і спорт – це головні носії здоров’я людини, що завдяки будівництву таких площадок вирішуватимуться питання масового залучення людей до активних занять фізкультурою і спортом. За допомогу у спорудженні спортивного майданчика було відзначено грамотами обласної ради та обласної адміністрації місцевих бізнесменів. Також наголошено, що в області у цьому році намітилась активізація питання будівництва таких площадок. На початку року передбачалося введення в експлуатацію 8 таких майданчиків, але до кінця року їх буде 11. Всього ж з 2008 року в області побудовано 48 майданчиків.

Детальніше...

Оржиччина відзначила день визволення Полтавщини

23 вересня у Оржиці пройшли заходи до дня визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників.Урочистий мітинг відбувся біля меморіалу в парку Слави, спорудженого на честь воїнів, які боронили Вітчизну.

Велелюдне зібрання представляли ветерани, учасники, діти Великої Вітчизняної війни,  представники селищної і районної влади, депутати, учнівська молодь, представники підприємств та організацій.

Відкрила мітинг секретар селищної ради Світлана Маслак. З поздоровленням та словами пошани до ветеранів звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Іванов,голова районної ради Володимир Козина, голова ради ветеранів Віталій Крикун.

Відбулося перезахоронення останків воїнів Великої Вітчизняної війни, знайдених пошуково-патріотичною організацією «Меморіал».

У пам'ять про загиблих воїнів прогримів військовий салют . Після завершення урочистої церемонії відбулось покладання квітів.

Внесли зміни до районних програм, уточнили показники бюджету

2 вересня голова Оржицької районної ради Володимир Козина провів пленарне засідання десятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Микола Горб та Анатолій Яненко, в.о. голови районної державної адміністрації Лілія Парасоцька, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, селищні та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

Було розглянуто –12 питань порядку денного. Депутати внесли зміни до програм: соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, які стосуються придбання вакуумної асенізаційної машини для комунального підприємства «Оржиця - водоканал», до Районної програми поліпшення умов функціонування Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2015-2017 роки, що стосуються створення умов для забезпечення належного рівня соціального обслуговування населення на територіях рад, до Районної

Детальніше...

Вишневе на Успіння Пресвятої Богородиці відсвяткувало День села

28 серпня голова Оржицької районної ради Володимир Козина разом із регіональним менеджером із соціальної політики агропромислової компанії «Кернел» Валентиною Пищидою привітали жителів с.Вишеве із Днем села. Відкрила урочистості сільський голова Валентина Гарбуз. Дбайливі господарі успішно завершили збирання зернових, навели лад на полі, своїх обійстях та гостинно запросили численних гостей на дійство, яке розпочалося святковою літургією в місцевому храмі, а продовжилося на святково прикрашеному сільському стадіоні, де зібралася майже вся територіальна громада.

Цікавою, змістовною і різноманітною була концертна програма, з якою виступили перед глядачами учасники художньої самодіяльності місцевого

Детальніше...

Відзначили Державні і селищне свята

20 серпня Оржиччина, у День селища-райцентру та напередодні Державних свят, відзначила День Державного Прапора й 25-у річницю Незалежності України. Святкова колона під звуки духового оркестру та барабанщиць здійснила урочисту ходу від центральної площі до районного стадіону, де власне і пройшли основні заходи. З Днем Незалежності, Державного Прапора України та Днем селища оржичан привітали в.о. голови райдержадміністрації Лілія Парасоцька, голова районної ради Володимир Козина, депутат обласної ради Анатолій Яненко, селищний голова Олена Сидоренко та вручили нагороди жителям району.

Учасники свята взяли участь в урочистій церемонії внесення та підняття Державного Прапора України та переглянули костюмовану інсценізацію «Живі картини з історії України», в якій були відображені різні історичні періоди розвитку України, що підготували представники територіальних громад.

З великою увагою та теплотою глядачі зустріли виступ артистів Черкаського народного хору та переглянули фінал кубку Оржицького району з футболу, в якому зустрілися команди ФК «Чевельча» та ФК «Савинці». З рахунком 2:1 перемогу здобули савинські футболісти. Чимало

Детальніше...

Сторінка 1 з 8