Машівський район

Голова Машівської районної ради

Ткаченко Катерина Володимирівна

 

Народилася 28.06. 1968 року в селі Відродження Кіровського району Кримської області. Закінчила Сахнівщинську восьмирічну школу.Навчалася в музичному училищі та працювала вчителем музики в школі.
З 1992 року проживає в селі Ряське Машівського району та працювала вчителем музики в Ряськівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Навчається в Полтавському Державному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.
Рішенням № 06 першої сесії районної ради сьомого скликання від 18 листопада 2015 року обрана головою Машівської районної ради.

ПАСПОРТ

МАШІВСЬКОГОРАЙОНУ

 

Систему місцевого самоврядування Машівського району становлять:
-Машівська районна рада;
-Машівська селищна рада;
- 15 сільських рад – Абрамівська, Андріївська, Базилівщинська, Дмитрівська, Коновалівська, Кошманівська, Кустолово-Суходільська, Мало-Нехворощанська, Михайлівська, Новотагамлицька, Павлівська, Ряськівська, Сахнівщинська, Селещинська та Старицьківська, які об'єднують 39 сіл.
Перелік партій, які представлені у раді

 

п.п.

Назва партії

Всього депутатів

кількість

у відсотках

1

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

38,46%

2

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

6

23,08%

3

Аграрна партія України

3

11,54%

4

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

3

11,54%

5

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

7,69%

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

2

7,69%

 

Всього

26

 

 

Машівський район межує із Новосанжарським, Полтавським, Чутівським, Карлівським районами, Красноградським районом Харківської та Перещепинським районом Дніпропетровської областей і займає площу у 0,89 тис. кв. км, що становить 3,1 % від території області.
Відстань від селища Машівка до міста Полтава залізницею складає 30 км, шосейними дорогами – 35 км.
Чисельність місцевого населення налічує 19,762 тис. осіб.
У галузях економіки району працює 3,82 тис. чол. Із них у сфері матеріального виробництва – 44,5 % (у т.ч. майже половина - у сільському господарстві), у невиробничій сфері - 55,5 %. Рівень безробіття становить 10,8%.

АПК району налічує 17 сільськогосподарськеих підприємств та 56 фермерських господарств. Площа сільгоспугідь (по всіх товаровиробниках, включаючи підсобні господарства) складає 80,2 тис. га.
У структурі сільськогосподарського виробництва обсяги рослинництва становлять 96,6 %, тваринництва – 3,4 %.
Основні галузі рослинництва: вирощування зернових, сої, ріпаку, соняшника.
Основні галузі тваринництва: свинарство, скотарство, птахівництво, вівчарство.
У промисловості району працює 3 підприємства – юридичні особи. Основні види промислової діяльності: переробка газу та газового конденсату, виготовлення кондитерських виробів, виготовлення форменого одягу.
Транспортна мережа загального користування налічує 48 км залізничних колій та 626,3 км доріг (232,7 км - мережа доріг загального користування, 393,6 км - дороги відомчого підпорядкування), у т.ч. ґрунтові – 189,1 км.
Серед закладів освіти 16 загальноосвітніх та 14 дошкільних закладів, 2 позашкільні установи.
У сфері охорони здоров'я задіяні 12 - фельдшерсько-акушерскі пункти, 10 - амбулаторних поліклінік, 1- лікарня.
До районної мережі закладів культури входять 21 клубних закладів, будинок культури, 22 бібліотеки, 46 пам'ятники історії і культури, 2 музеї, дитяча школа естетичного виховання.

Новини Машівського району

20 квітня відбулась сьома сесія Машівської районної ради сьомого скликання.

На порядку денному – внесення змін до районного бюджету , соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей, організація і проведення літнього оздоровлення дітей району, реформування районної газети «Промінь»,визначення уповноваженої особи Машівської районної ради в Полтавській обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, затвердження та внесення змін до кількох районних програм , низка інших , важливих для життєдіяльності Машівщини питань.

Детальніше...

Заслухали звіт голови райдержадміністрації

24 лютого під головуванням заступника голови Машівської районної ради Софії Кулак відбулося пленарне засідання чергової шостої сесії районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Іван Сидоренко та Володимир Бобиль, сільські та селещний голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, відповідальні за підготовку питань, що вносились на розгляд сесії, представники засобів масової інформації.

Присутні заслухали звіт голови районної державної адміністрації Юлії Середи про соціальний та економічний розвиток району. Також, було прийнято ряд комплексних програм, зокрема щодо: соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік; розвитку місцевого самоврядування в Машівському районі на 2016-2020 роки; зміцнення місцевої системи та матеріальної бази первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної

Детальніше...

Поклали квіти до пам’ятного знаку

15 лютого у селищі Машівка відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відкрив селищний голова Микола Кравченко. Зі щирими словами до ветеранів звернувся заступник голови райдержадміністрації Роман Живодьор, районний військовий комісар Євген Сісецький, учасник бойових дій у ДРА та на Сході України Віктор Хафізов, голова районної організації УСВА Віктор Куць. Групі афганців вручили грамоти та нагороди. З теплотою згадали під час зібрання і загиблих жителів району Івана Коробку та Віктора Крису, чиї молоді життя обірвала афганська війна. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам - афганцям машівчани

Детальніше...

Подарували ікони

13 січня у районному центрі Машівка триває облаштування каплиці, нещодавно освяченої на честь Архістратига Божого Михаїла. Готуючи невеличку релігійну споруду до святкової служби, яка має відбутися напередодні Водохреща, у новобудові прилаштували перші святині. Віднині віряни зможуть помолитися не лише перед подарованою Архієпископом Полтавським та Кременчуцьким Федором (УПЦ КП), іконою Святих Іова та Феодосія Манявських, а ще й поклонитися образам Спасителя та Божої Матері Казанської. Зображення Господа та Пресвятої Богородиці жителям селища передали представники Павлівської громади – прихожани місцевого храму Святого Агапіта Печерського. Саме його настоятель ієрей Анатолій (Канівець) і привіз ікони до Машівки. За увагу та незвичайний подарунок павлівцям подякувала голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко.

Ухвалили бюджет, низку програм, Звернення до центральної влади

24 грудня голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко провела пленарне засідання четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Юлія Середа, заступник голови районної ради Софія Кулак, сільські голови, представники ЗМІ. Питання порядку денного попередньо були розглянуті на спільному засіданні Координаційної ради при голові районної ради та постійних депутатських комісій районної ради. По питаннях, що стосуються районного бюджету на 2016 рік, про внесення змін до загального та спеціального фондів районного бюджету на 2015 рік виступив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Василь Хоменко. В основу формування розрахункових показників доходів, видатків та міжбюджетних

Детальніше...

Сторінка 1 з 9