Котелевський район

Голосували відкрито і принципово

7 квітня під головуванням Василя Тимошенка відбулася сьома позачергова сесія Котелевської районної ради сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяв участь і виступив заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Першим у порядку денному розгляднуто питання «Про придбання житлового приміщення для Котелевської ЦРЛ», про що доповіла начальник відділу комунальним майном Світлана Камнєва. Вирішено виділити Котелевській ЦРЛ з районного бюджету кошти в сумі 100 000 гривень на придбання житлового приміщення для лікарів з метою забезпечення кваліфікованою медичною допомогою жителів району та у зв’язку із необхідністю укомплектування вакантних посад лікарів. Крім того, на ці потреби залучатимуться кошти селищної та сільських рад.

Іншим рішенням внесено відповідні зміни до районної Програми забезпечення службовим житлом медичних працівників з вищою медичною

Детальніше...

Відбулася сесія районної ради

15 березня відбулась шоста позачергова сесія Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів голова Василь Тимошенко.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Колос та його заступники, апарат, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, організацій, причетні до розгляду на сесії питань, представники підприємств, сільгосппідприємств, громадської ради, громадських організацій, профспілок та засобів масової інформації. Напередодні всі питання порядку денного було розглянуто та опрацьовано профільними постійними комісіями районної ради. Загалом на розгляд сесії винесено вісім питань порядку денного.

Одним з головних було питання «Про реформування друкованого засобу масової інформації «Народна трибуна» та Комунального підприємства «Редакція Котелевської районної газети «Народна трибуна» Котелевської районної ради», засновником яких є Котелевська районна рада. Згідно Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та на підставі пропозиції трудового колективу Комунального підприємства стосовно способу реформування районна рада вирішила вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації «Народна трибуна» та Комунального підприємства «Редакція Котелевської районної газети «Народна трибуна» Котелевської районної ради». Реорганізація передбачає перетворення редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Детальніше...

Ухвалили пакет районних програм, внесли зміни до Регламенту ради

18 лютого відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Котелевської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Василь Тимошенко. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Колос та його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, організацій, представники сільгосппідприємств, навчальних закладів, громадськості, профспілок та засобів масової інформації. Напередодні всі питання порядку денного були розглянуті та опрацьовані профільними постійними комісіями районної ради.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік, про що доповів начальник районного фінансового управління Олександр Фесак, внесли зміни до показників районного бюджету згідно Бюджетного кодексу України. Зокрема, збільшено доходну частину загального фонду районного бюджету на 2 669 772 грн, за рахунок

Детальніше...

На сесії домінували бюджетні питання

5 січня відбулася четверта позачергова сесія Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Василь Тимошенко. Насамперед, було внесено зміни до показників районного бюджету на 2015 рік. Доповідала заступник начальника районного фінансового управління Алла Сухина. Зокрема, за рахунок субвенції з Держбюджету збільшено доходну частину загального фонду районного бюджету на суму 1 мільйон 324 тисячі 600 гривень ( з них освітня субвенція – 785 тисяч 200 гривень, медична – 539 тисяч 400 гривень). Із вказаної суми 785200 гривень коштів, які направляються головному їх розпоряднику відділу освіти, сім’ї та молоді РДА 151 тисяча 800 гривень підлягають використанню на поточні видатки, 33400 – на придбання підручників учням загальноосвітніх шкіл, 600000 – цільові видатки на придбання шкільного автобуса для перевезення дітей сільської

Детальніше...

Ухвалили районний бюджет

23 грудня відбулася третя сесія Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Василь Тимошенко.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Колос та його заступники, селищний та сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації та громадськості.

Одним із основних питань порядку денного сесії стало затвердження районного бюджету на 2016 рік, яким визначено доходи в сумі 91806,8 тис.грн. та видатки у сумі 91806,8 тис. грн. Депутати затвердили районний бюджет, який при прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», при необхідності, буде відкориговано.

Внесено також зміни до показників районного бюджету на 2015 рік, про що доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Фесак та затверджено Програму економічного і соціального розвитку Котелевського

Детальніше...

Сторінка 1 з 8