Козельщинський район

Відбулася позачергова дев’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

26 січня відбулося пленарне  засідання позачергової дев’ятнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, його заступники, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій району, правоохоронні органи, журналісти.

Відповідно до порядку денного, депутати заслухали звіт про роботу голови районної ради  Юрія Марченка, в якому очільник району  розповів про  результати річної роботи депутатського корпусу.

Потому сесія розглянула фінансові питання: внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік та прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету на 2018 рік. По питанню інформував начальник фінансового управління Валерій Виставний.

Депутати також розглянули питання  про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання  «Про районну комплексну Програму «Турбота» на 2017-2018 роки», «Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради в безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна», затвердили районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки та районну Програму підтримки розвитку Козельщинської центральної районної лікарні на 2018-2020 роки тощо.

Наприкінець, шляхом таємного голосування, 16 депутатів із 22 підтримали рішення про висловлення недовіри голові Козельщинської райдержадміністрації Олександру Перепелиці.

Відбулася позачергова сімнадцята сесія районної ради

24 листопада відбулося пленарне  засідання позачергової сімнадцятої  сесії районної ради. Вів засідання голова районної ради Юрій Марченко. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронніх органів, журналісти.

Депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв голодоморів.

Потому сесія розглянула та підтримала проекти рішень: «Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року», «Прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району на 2017 рік», «Внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік», «Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання», «Про затвердження Положення про надання повноцінної та безоплатної медичної допомоги вагітним та породіллям мешканкам Козельщинського району від 14 липня 2017 року».

Детальніше...

Відбулася сесія районної ради

9 вересня відбулася позачергова дев’ята сесія Козельщинської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко, у роботі якої взяли участь розпорядники коштів, сільські, селищні голови, деякі представники підприємств, установ, організацій району, правоохоронних органів та засобів масової інформації. Передувало пленарному засіданню спільне засідання постійних комісій районної ради, де були розглянуті всі питання, включені до проекту порядку денного сесії.

Депутати розглянули ряд фінансових питань, з яких доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадмінінстарції Алла Сокологорська. А саме, затвердили міжбюджетні трансферти до районного бюджету та передачу міжбюджетних трансфертів до обласного бюджету, внесли зміни до показників районного бюджету на 2016 рік.

Також були розглянуті питання, які стосуються належного використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Детальніше...

Провели друге пленарне засідання сесії

5 серпня відбулося друге пленарне засідання восьмої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко. У його роботі взяли участь народний депутат України Андрій Река, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, очільники підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Передувало пленарному засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району за участю голів постійних комісій районної ради та представників політичних партій, представлених у районній раді, де були розглянуті всі питання, включені

Детальніше...

Новини Козельщинського району

22 червня біля пам’ятника Невідомому солдату та меморіалу Великої Вітчизняної війни на чолі з головою районної ради Юрієм Марченком та першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Троцьким зібралась громадськість селища, працівники відділів і управлінь райдержадміністрації, працівники підприємств, установ, організацій району, працівники районної бібліотечної системи, представники ЗМІ для відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

До учасників мітингу звернувся голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко, який у своєму виступі зазначив, про ті страшні події, які охопили землі нашої неньки України. Про ті страшні втрати, які понесла Україна у роки здавалося б нескінченних страждань та лиха від Великої Вітчизняної війни.

Голова районної ради нагадав усім присутнім про священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму, оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до перемоги.

Детальніше...

Сторінка 1 з 21