Диканський район

Нагороджено працівників Диканського історико-краєзнавчого музею імені Д.М. Гармаша

23 травня голова районної ради Станіслав Муха, з нагоди Міжнародного дня музеїв, зустрівся з колективом Диканського історико- краєзнавчого музею ім. Д.М. Гармаша та вручив грамоти районної ради старшому науковому співробітнику музею Золотайко Г.І. та провідному екскурсоводу музею Кошель А.Ю.

Міжнародний день музеїв щорічно відзначається більш ніж у 150 країнах світу. Вважається, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Адже збираючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, популяризуючи їх, проводиться велика наукова і освітня виховна робота. На це спрямована й робота колективу Диканського історико- краєзнавчого музею ім. Д.М. Гармаша, який налічує 9 працівників. Щорічно ними проводиться до п’ятисот екскурсій в яких беруть участь більше 25 тисяч екскурсантів з різних куточків України. Колектив музею тісно співпрацює з туристичними фірмами Києва, Харкова, Сум, Дніпра, Полтави та інших міст.

Детальніше...

Розглянуто важливі питання життєдіяльності району

17 травня відбулося спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування та постійних комісій районної ради: з питань соціально- економічного розвитку, бюджету, фінансів, інвестицій, підприємництва та управління майном і з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та житлово – комунального господарства, яке провів голова районної ради Станіслав Муха. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Шкарбань.

Учасники зібрання розглянули питання: про хід розроблення Програми із складуванням та сортуванням твердих побутових відходів на території району( згідно листа Диканської районної ради від 01.02 2018 року № 02.2-06/62 ), про стан та утримання шляхів місцевого значення на території району, про зміни в законодавстві щодо надання субсидій населенню району, про виділення коштів відповідно до Програми забезпечення діяльності депутатів Диканської районної ради на 2018 рік.

Детальніше...

Свято Вишиванки

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 17 травня.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують виставки вишиванок, тематичні акції, флешмоби, паради і марші по всій Україні та різних містах світу.

Детальніше...

Затвердили головні документи 2016 року

23 грудня відбулася третя сесія Диканської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої вів голова районної ради Станіслав Муха. Двадцять п’ять питань порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях президії та постійних комісій районної ради. Зауваження та пропозиції депутатів було враховано. Зокрема, при затвердженні Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік (доповідав начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Віталій Дейнека) у перелік об’єктів, що потребують ремонту, на пропозицію депутатів Зої Присяжнюк та Володимира Шаповала внесено адмінприміщення по вул. Леніна, 117 та по вул. Гоголя, 1. Заходи на виконання програми фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, організацій та установ району, з обласного, Державного та місцевого бюджетів.

Уперше за історію незалежної України депутати проголосували за районний бюджет наступного року, не чекаючи прийняття Державного бюджету. На цьому наголосив начальник фінансового управління райдержадміністрації

Детальніше...

Провели сесію та урочистості до Дня місцевого самоврядування

2 грудня відбулося пленарне засідання другої сесії Диканської районної ради сьомого скликання, яке вів її голова Станіслав Муха. На початку роботи депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Небесної сотні та полеглих у зоні АТО.

Станіслав Муха повідомив про створення депутатських фракцій районної ради "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" (Олександр Ус), ВО "Батьківщина" (В’ячеслав Лоза), Партії "Відродження" (Зоя Присяжнюк), Партії простих людей Сергія Капліна (Марина Горбунова), Політичної партії "Українське об’єднання патріотів – УКРОП" (Надія Горячун). Сесія затвердила Положення про постійні комісії районної ради, утворила п’ять постійних комісій районної ради та президію районної ради. Зокрема: комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, інвестицій, підприємництва та управління майном, яку очолив Геннадій Головін; головою комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту стала Тетяна Педик; на чолі комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності і правопорядку та роботи органів місцевого самоврядування – Ірина Богуш; комісія з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та житлово-комунального

Детальніше...

Сторінка 1 з 5