Глобинський район

 

Відбулася 10 (позачергова) сесія Глобинської районної ради

28 жовтня відбулося пленарне засідання 10 (позачергової) сесії районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голови місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники засобів масової інформації.

Перш ніж розпочати роботу сесії, голова районної ради привітав присутніх з 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників, побажати всім міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя і, головне, мирного неба над головою.

Потім Володимир Сьомін представив депутатам нового начальника Глобинського відділуГУ НП в Полтавській області - майора поліції - Олександра Юрійовича Мартиша. Привітав його з призначенням, побажав новому керівнику успіхів та висловив сподівання на тісну співпрацю.

В міжсесійний період до виконавчого апарату районної ради надійшло подання від голови депутатської фракції Політичної партії «Партія Простих Людей Сергія Капліна» Андрія Скриля про зміну назви партії на «Соціал-демократичну партію». У зв’язку з цим змінюється і назва фракції у районній раді, про що також повідомив голова районної ради.

В ході роботи сесії депутати прийняли рішення про надання дозволу Глобинській ЦРЛ на опалення приміщень від модульної котельні ТОВ «Наше тепло» на альтернативному виді палива (пілети), врахувавши, що ТОВ "Наше тепло" визнанепереможцем конкурсу оренди майна для встановленнямодульноїкотельноїустановки, щопрацює на альтернативному видіпалива і є єдинимпідприємством,щоможездійснюватипостачаннятепловоїенергії з альтернативнихвидівпалива. За попередніми розрахунками, економія бюджетнихкоштів,передбачених на оплату спожитихенергоносіїв, складе близько 300 тис.грн.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, з метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів,внесли зміни і доповнення в районний бюджет на 2016 рік, здійснили перерозподіл бюджетних призначеньзалишку медичної субвенції з державного бюджету. Кошти від перевиконання районного бюджету розподілили: на ремонт доріг -1 млн. 300 тис.грн.; 20 000 грн. на участь дитячого танцювального ансамблю «Астарта – Зорецвіт» у міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти»; 280 тис.грн. – на придбання автомобіля для Глобинської ЦРЛ; 600 тис.грн. – на оплату теплопостачання ЦРЛ; 99 116 грн. - відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації на придбання електроматеріалів, госптоварів та твердого палива для шкіл району.

Також депутати затвердили розпорядження голови районної ради, розглянули питання, що стосуються управління майномкомунальної власності району та підтримали депутатський запит Сергія Шишацькогощодо доцільності та необхідності заміни газових лічильників на території району, проведення їх державної повірки та експертизи.

Попередньо всі питання було опрацьовано на спільному засіданні постійних комісій.

Оголосили конкурс на створення Гімну району

18 серпня відбулося пленарне засідання восьмої сесії Глобинської районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна. У роботі сесії взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО Інна Авраменко, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, очільники місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

До порядку денного сесії було внесено понад 30 питань. Депутати затвердили Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Глобинського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, що дасть можливість збільшити додану вартість в аграрній сфері, підтримати зайнятість сільського населення, створити додаткові можливості для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та

Детальніше...

Відкрили меморіальну дошку полеглому Герою

27 травня, на Глобинщині, в Опришківській ЗОШ I-III ст. відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника школи, справжнього патріота Віктора Аврамчука, який загинув 10 січня 2016 року біля с. Зайцеве Артемівського району Донецької області, захищаючи східні кордони нашої держави. Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Аврамчук Віктор Вікторович посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Вшанувати пам’ять Героя АТО прийшла його родина, друзі, бойові побратими, учні та вчителі, голова районної ради Володимир Сьомін, виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, міський голова Станіслав Джусь, нароний депутат України Сергій Каплін, працівники районного військового комісаріату та односельці.

Детальніше...

Вишиванка - дзеркало народної душі

19 травня працівники Глобинської районної ради долучилися до святкування Дня вишиванки і прийшли на свої робочі місця у вишиванках. Вони були єдині у сподіваннях, що це свято займе гідне місце у переліку державних свят України і з кожним роком все більше буде бажаючих приєднатися до його проведення, підтримати народні традиції. Це те, що об'єднує нас – одягаєш вишиванку і на душі, і навкруги стає тепліше і

Детальніше...

Заслухали звіт голови РДА про виконання Програми економічного і соціального розвитку

28 квітня відбулося пленарне засідання 6 сесії Глобинської районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Вакуленко, голови місцевих громад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники засобів масової інформації.

Депутати заслухали доповідь голови райдержадміністрації Василя Вакуленка про виконання Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2015 рік та про внесення змін до Програми на 2016 рік. Затвердили районні Програми антитерористичних заходів на 2016 рік та сприяння функціонуванню сектору державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації на 2016-2018 роки і внесли зміни до діючої Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств

Детальніше...

Сторінка 1 з 15