Великобагачанський район

 

Голова Великобагачанської районної ради

Григорій Миколайович Полтавець

 

народився 13 квітня 1964 року в селі Рокита Великобагачанського району Полтавської області. Закінчив Рокитянську середню школу. В 1982-1984 роках проходив строкову військову службу в армії. У 1987 році закінчив Дніпродзержинський технікум фізичної культури. Відтоді й до 1992 року працював вчителем фізичного виховання у Рокитянській середній школі. В 1993 році закінчив Харківський державний інститут фізичної культури. До 2006 року працював головою Великобагачанської районної ради КПФСТ « Колос». У 2006-2010 роках працював заступником голови Великобагачанської районної ради. В 2012 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління, здобувши кваліфікацію магістра державного управління. Деякий час був приватним підприємцем. У квітні 2013 року був обраний заступником голови Великобагачанської районної ради. На цій посаді працював до часу обрання головою Великобагачанської районної ради сьомого скликання. Має двох дорослих доньок. 

Дев’ятнадцята чергова сесія відбулася у Великій Багачці

Чергова дев’янадцята сесія сьомого скликання Великобагачанської районної ради відбулась 22 грудня 2017 року під керуванням голови районної ради Григорія Полтавця. На сесію прибуло 28 депутатів. В роботі сесії взяли участь голова Великобагачанської райдержадміністрації Камандар Байрамов, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Мельник, керівники структурних підрозділів РДА, сільські, селищні голови, представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

На порядок денний було внесено одинадцять питань. Депутати затвердили новий районний бюджет на 2018 рік; уточнили показники районного бюджету на 2017 рік, затвердили районну Програму соціально – економічного розвитку району на 2018 рік; розпорядження голови райдержадміністрації, внесли зміни і доповнення до районної Програми з питань захисту прав дітей у Великобагачанському районі на 2012 – 2017 роки, затвердили Статут некомерційного комунального закладу районного Центру первинної медико – санітарної допомоги.

Відбулася вісімнадцята позачергова сесія Великобагачанської районної ради

15 грудня відбулась вісімнадцята сесія Великобагачанської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Григорій Полтавець. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов, його перший заступник Світлана Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови рад району, журналісти.

На засіданні депутати уточнили показники районного бюджету на 2017 рік, внесли зміни і доповнення до районних програм: «Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016–2018 роки», «Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016–2020 роки», «Програми покращення умов обслуговування платників податків Великобагачанського району та збільшення надходжень  до державного та місцевих бюджетів на 2016–2019 роки».

Детальніше...

Сесія розглянула ряд актуальних питань

Днями вересня відбулась шістнадцята сесія Великобагачанської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Григорій Полтавець. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов, його перший заступник Світлана Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови рад району, журналісти.

Голова районної ради Григорій Полтавець вручив відзнаку та Почесну грамоту обласної ради заступнику голови райдержадміністрації Андрію Філіпасю.

Депутати обрали секретаріат сесії та сформували її порядок денний.

На засіданні депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя та уточнили показники бюджету до кінця року, підтримали Програму «Ліси Великобагачанського району на період 2017 – 2026 роки», «Районну Програму часткового відшкодування кредитів, залучених фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2017 – 2018 роки», погодили список кандидатур для занесення на районну Дошку Пошани та Положення про районний конкурс на кращий проект опорної школи.

Детальніше...

П’ятнадцята сесія Великобагачанської районної ради

25 травня під головуванням Григорія Полтавця відбулась п’ятнадцята сесіясьомого скликання Великобагачанської районної ради. На сесію прибуло 24 депутата. В роботі сесії взяли участьголова райдержадміністрації Камандар Байрамов, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Мельник. На сесію прибули керівники структурних підрозділів РДА, сільські голови, представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

На порядок денний було винесено 20 питань.

Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Великобагачанського району за 2016 рік та про здійснення делегованих радою повноважень.

Районна рада внесла зміни до: Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016 – 2018 роки; Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 – 2017 роки; продовжила на 2017 рік дію Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Великобагачанського району.

Детальніше...

Чотирнадцята сесія районної ради

12 травня під головуванням Григорія Полтавця відбулась позачергова чотирнадцята сесія сьомого скликання Великобагачанської районної ради. На сесію прибуло 23 депутата. В роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов. На сесію були запрошені представники районних засобів масової інформації: газети «Рідний Край» і радіокомпанії «Світ».

На порядку денному було одне питання – «Про заміщення депутатів районної ради сьомого скликання в багатомандатному виборчому окрузі».

В зв’язкуз обранням двох депутатів районної ради - Володимира Журавля і Антоніни Живолуп - депутатами Великобагачанської селищної ради об’єднаної територіальної громади на перших виборах 30 квітня цього року та бажанням працювати для громади ОТГ сесія достроково припинила їх депутатські повноваження і проголосувала за повноваження двох нових депутатів: Кожем’яки Миколи Миколайовича - від районної організації політичної партії ВО «Батьківщина» та Старкова Андрія Вікторовича - від районної організації політичної партії «Відродження».

В «Різному» Григорій Полтавець привітав депутатів Любов Мандзюк і Катерину Шарай з Міжнародним днем медичної сестри і побажав доброти і наснаги в їх професійній діяльності для населення району.

На цьому чотирнадцята сесія районної ради завершила свою роботу.

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

20 січня голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк провівзасідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Спочатку начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко ознайомив учасників зібрання з перспективами утворення опорних шкіл та їх філій у районі, що викликало жваву дискусію присутніх. У ході засідання керівництвом районної ради було запропоновано запровадити безоплатне харчування для учнів 1 – 4 класів та дітей пільгових категорій у школах району, передбачивши кошти за рахунок співфінансування з районного та сільських бюджетів.

Далі члени Координаційної ради обговорили питання щодо стану обслуговування сільського населення району територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району.

Детальніше...

Сторінка 1 з 10