Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

Яка відповідальність передбачена для суб’єктів господарювання у разі здійснення імпорту або експорту алкогольних напоїв без наявності ліцензії на оптову торгівлю?

Пунктом 91.3 ст. 91 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнями встановлено, що юридична особа може здійснювати окремі види діяльності, перелік яких встановлюється законом, після одержання нею спеціального дозволу (ліцензії).

При цьому, відповідно до ст. 1 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) ліцензія (спеціальний дозвіл) – це документ державного зразка, який засвідчує право суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) на провадження одного із зазначених у Законі № 481 видів діяльності протягом визначеного строку.

Детальніше...

Увага! Податок на майно потрібно заплатити протягом двох місяців з моменту отримання податкового повідомлення – рішення

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що податкові повідомлення-рішення, у яких зазначена сума нарахованого податку та відповідні платіжні реквізити, на які слід сплатити податок, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 01.07.2020, а сплатити суму зазначеного в них податку потрібно протягом 60 днів після отримання.

Детальніше...

Отримуємо підтверджуючі документи щодо стану розрахунків з бюджетами, фондами соціального та пенсійного забезпечення через «Електронний кабінет»

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує платникам податків, що в ІТС «Електронний кабінет» діє електронний сервіс з використанням якого платники мають можливість доступу у режимі реального часу у дистанційному режимі до даних інтегрованих карток платників (далі ІКП), а також отримання підтверджуючого документу щодо стану розрахунків платника з бюджетами та фондами соціального та пенсійного забезпечення (далі – Витяг).

Детальніше...

Понад 16 тисяч платників Полтавщини заборгували до бюджету єдиний внесок

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Несплата єдиного внеску призводить до негативних наслідків, фінансових санкцій та суттєво може вплинути на отримання пенсії.

На сьогодні 16146 платників податків Полтавської області мають заборгованість з ЄВ в сумі 282,7 млн. грн.

Детальніше...

Запитували? Відповідаємо!

Чи є базою нарахування ЄВ сума нарахованої заробітної плати, що виплачується юридичною особою фізичній особі у т.ч. іноземцю згідно трудового договору?

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ), умови та порядок нарахування і сплати, повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку, визначає Закон України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464).

Детальніше...

Сторінка 1 з 554