Олександр Біленький: Ми повинні зберегти і закріпити всі позитивні зміни, які вдалося досягнути в попередні роки

e-mail Друк PDF

Про це заявив Олександр Біленький за підсумками першого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Найголовніше те, що сьогодні все пройшло спокійно – не було навіть приводу для того, щоб якось розхитувати ситуацію, – зазначив Олександр Біленький. – Отже існує єдність депутатського корпусу, про яку ми так невпинно й довго говоримо».

Голова обласної ради визначив першочергові завдання депутатського корпусу обласної ради.

«До кінця року потрібно ухвалити бюджет області, якнайшвидше сформувати президію, обрати першого заступника і заступника голови обласної ради, утворити постійні комісії обласної ради», – підкреслив Олександр Біленький та висловив сподівання, що новообрана обласна рада працюватиме конструктивно, насамперед, в інтересах жителів області та територіальних громад.

«Дуже хочу, щоб у новообраній обласній раді було менше політичної складової. Лише конструктивна робота допоможе розбудові нашої області, яка входить у трійку областей з профіцитним бюджетом. Саме тому я виступаю проти формування певних коаліцій. Потрібно голосувати за те, що принесе користь громадам. Головне, щоб була повага один до одного, підтримка, єдність. Ми повинні зберегти і закріпити всі позитивні зміни, які вдалося досягнути в попередні роки», – сказав Олександр Біленький.