Журі визначило переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» 2020 року

e-mail Друк PDF

13 листопада відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі в житті територіальних громад області.

Вів засідання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Зважаючи на карантинні заходи, зумовлені поширенням в області захворюваності на COVID-19, цього року учасники конкурсу – студенти вищих навчальних закладів 3 – 4 рівнів акредитації Полтавської області – презентували журі свої наукові дослідження та відповіли на запитання щодо їх змісту в онлайн-режимі.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту робіт.

Керуючись Положенням та зважаючи на рівень розглянутих робіт, журі встановило в цьому році одну Першу, одну Другу та дві Третіх премії.

Перша премія присуджена Ірині Богуті, студентці Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, за наукову роботу «Формування командних якостей студентів у процесі залучення до неформальної мистецької освіти».

Другою премією відзначена Оксана Яковлєва, студентка магістратури Полтавського державного аграрного університету, за наукову роботу «Забезпечення прозорості роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування».

Третю премію здобули: Богдан Войт, студент магістратури Полтавського університету економіки і торгівлі, за наукову роботу «Сприяння розвитку молодіжної активності в громадах через створення молодіжних хабів (центрів)» та Віталіна Сагайдак, студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, за наукову роботу «Створення зони комфорту для вчителя в Новій українській школі».

Члени журі привітали переможців, побажали успіхів у навчанні, розвивати обрані теми та реалізувати суспільно значимі ініціативи.

Урочисте нагородження лауреатів конкурсу заплановано провести до Дня місцевого самоврядування.