Обрано заступників голови Полтавської обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

1 грудня, на другому пленарному засіданні першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання, депутати розглянули питання про обрання заступників голови обласної ради.

За пропозицією Олександра Біленького, на посади заступників голови обласної ради було висунуто кандидатури депутатів обласної ради: Олексія Чепурка, Лілії Руроєвої та Олега Бєлоножка.

Відбулося таємне голосування. За рішенням лічильної комісії, ці депутати вважаються обраними заступниками голови Полтавської обласної ради восьмого скликання як такі, що набрали більшість голосів від загальної кількості депутатів.

Кандидатуру Олексія Чепурка підтримали 54 депутати, Лілії Руроєвої – 52 депутати, Олега Бєлоножка 56 – депутатів.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2020, 13:33

Депутати обрали першим заступником голови Полтавської обласної ради восьмого скликання Олександра Лемешка

e-mail Друк PDF

1 грудня, в ході другого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання, було розглянуто питання про обрання першого заступника голови обласної ради.

Олександр Біленький запропонував на посаду першого заступника голови обласної ради кандидатуру депутата обласної ради Олександра Лемешка.

Відбулося таємне голосування, за результатами якого Олександра Лемешка було обрано першим заступником голови обласної ради.

За інформацією лічильної комісії, кандидатуру Олександра Лемешка підтримали 56 депутатів.

 

Розпочалося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

1 грудня в Полтаві розпочалося друге пленарне засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. На сесію прибули 83 депутати. Веде пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступники голови облдержадміністрації, журналісти.

На засіданні заплановано розглянути питання про обрання заступників голови обласної ради, присвоєння їм рангів посадових осіб місцевого самоврядування та визначення умов оплати праці. Також депутати затвердять структуру виконавчого апарату обласної ради, Положення про постійні комісії Полтавської обласної ради восьмого скликання, утворять та оберуть постійні комісії.

Наразі обласна рада приступила до розгляду питань порядку денного пленарного засідання.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2020, 14:29 Детальніше...

Друге пленарне засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на Вівторок, 01 грудня 2020, 10:05

1 грудня – День працівників прокуратури

e-mail Друк PDF

Шановні працівники органів прокуратури Полтавщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури!

Від вашої праці залежить зміцнення законності та правопорядку, захист конституційних норм, законних інтересів людини, суспільства і держави.

Високо ціную вашу професійну компетентність, інтелектуальний потенціал, допомогу у забезпеченні стабільного соціально-економічного розвитку нашої області.

Бажаю вам міцного здоров'я, миру та добробуту! Нехай орієнтиром вашої праці буде довіра полтавців та верховенство закону!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Страшні голодомори, свідомо сплановані тоталітарним комуністичним режимом у ХХ столітті з метою фізичного знищення частини української нації, ліквідації спротиву, прагнення українців до незалежності, є трагічними сторінками історії нашої держави.

Глибока душевна рана протягом багатьох років пронизує пам’ять не одного покоління полтавців, які втратили під час голодоморів своїх рідних і близьких.

Насильницьке вилучення хліба та інших продуктів харчування, заборона селянам залишати місця проживання, масовий голод, тяжкі хвороби, фізичні і моральні страждання, мученицька смерть мільйонів людей, в тому числі дітей – це жахливий злочин проти українського народу та урок всім нам.

У свідомості сучасників повинно утвердитися переконання: немає нічого більш цінного, ніж жити в незалежній, суверенній, демократичній державі, бути господарем у власному домі.

Пом'янемо співвітчизників, для кого роки голодоморів стали останніми в житті. Цінуймо й бережімо незалежність та державний суверенітет України!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 листопада 2020, 17:17

Олександр Біленький: Ми повинні зберегти і закріпити всі позитивні зміни, які вдалося досягнути в попередні роки

e-mail Друк PDF

Про це заявив Олександр Біленький за підсумками першого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Найголовніше те, що сьогодні все пройшло спокійно – не було навіть приводу для того, щоб якось розхитувати ситуацію, – зазначив Олександр Біленький. – Отже існує єдність депутатського корпусу, про яку ми так невпинно й довго говоримо».

Голова обласної ради визначив першочергові завдання депутатського корпусу обласної ради.

«До кінця року потрібно ухвалити бюджет області, якнайшвидше сформувати президію, обрати першого заступника і заступника голови обласної ради, утворити постійні комісії обласної ради», – підкреслив Олександр Біленький та висловив сподівання, що новообрана обласна рада працюватиме конструктивно, насамперед, в інтересах жителів області та територіальних громад.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 листопада 2020, 13:17 Детальніше...

Сторінка 8 з 700